Технічні характеристики:

Розміри304 х 464 мм
Середня ширина покриття26,3 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі16°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°
Вага3,8 кг
Кількість в 1 м.кв.9,8 шт.
Гарантія30 років
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Roben Monzaplus – покриття з ідеальною формою хвилі середнього розміру. Відноситься до великоформатних увазі керамічної черепиці, тому що має розміри 464 мм по висоті плитки і 304 мм по її ширині. Завдяки збільшеному розміру плиток вдається економити на всьому процесі облаштування покрівлі, в результаті якого не буде відходів. Для такої черепиці мінімальними будуть вимоги до обрешітки і її кроці. З огляду на, що вага одного метра квадратного покрівлі з подібного матеріалу становить лише 37,24 кг, то про надмірне навантаження на покрівельну конструкції мови не йде.

Купити натуральну черепицю Roben Monzaplus

Індивідуальний вид покрівлі з черепиці Монзаплюс можна пояснити вдалою формою, в якій виконана хвиля і вдалими варіантами відтінків. Простий і функціональний матеріал під маркою відомого бренду користується достатньою популярністю і є серйозним конкурентом для продукції інших виробників.

Гармонія в зовнішніх даних вашої даху і її технічні параметри можлива, для чого достатньо зробити вибір на користь черепиці Monzaplus від Roben. В наявності є всі відтінки, які можуть бути цікаві замовнику.

Оцените!