Технічні характеристики:

Розміри282 х 444 мм
Середня ширина покриття22,2 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі16°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°
Вага3,8 кг
Кількість в 1 м.кв.12,5 шт.
Гарантія30 лет
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Roben Bornholm – черепиця, особлива форма плиток якої створена у вигляді букви S. Виглядає така черепиця, як класичний, традиційний покрівельний матеріал. Часто її називають голландською. Нестандартна хвиляста поверхня плиток привертає увагу до даху і до будови в загальному.

Ефект такої хвилі полягає в тому, що він може вдало підкреслити строгий стиль будови і тим самим підкреслити його стиль в кращих традиціях. Не виключається можливість застосування черепиці даної моделі на дахах костелів чи інших старовинних об’єктів, адже саме на таких будівлях в Європі дуже часто зустрічається дана колекція покрівельного покриття з глини.

Купити натуральну черепицю Roben Bornholm

Ознайомившись з технічним паспортом продукції, Ви дізнаєтеся, що вага плитки має показник в 3,8 кг. Габаритні розміри однієї черепичним плитки складають – ширина 282 мм, висота 444 мм. В одному метрі квадратному може поміститися до 12,5 плиток. Щоб не помилитися з мінімальним кутом нахилу покрівлі, потрібно ознайомитися з рекомендаціями виробника з цього питання – він радить не використовувати покриття даної моделі при показнику нижче 19 градусів.

Натуральна черепиця Roben Bornholm
5 (100%) 2 Голос[ов]