Технічні характеристики:

Розміри 260 х 435 мм
Площа покриття 21,3 x 32,6 – 35,6 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі 10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 22°
Вага 3,4 кг
Кількість в 1 м.кв. 13 шт.
Гарантія 30 лет
Покриття ангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Jacobi J13 – покриття з плавними обрисами хвилі, яке має вдалі розміри плиток. Цікава структура поверхні покрівлі досягається за рахунок вдалої форми профілю глиняного матеріалу. До того ж такий матеріал оптимально витрачається з розрахунку на один метр квадратний. Виробник також пропонує увазі споживачів найширший вибір відтінків і видів покриття. Аксесуари є все, що можуть знадобитися при облаштуванні покрівель навіть з найскладнішими конструкційними особливостями.

Купити натуральну черепицю Jacobi J13

Розміри плитки складають по довжині 435 мм, а по ширині 266 мм. Тільки для варіанту черепиці з покриттям з глазурі «Авангард» розміри можуть змінюватися до 429 мм по довжині і 261 мм по ширині. Для одного метра квадратного покрівлі необхідно використовувати 13 плиток черепиці, а з покриттям з глазурі «Авангард» – 13,5 штук.

Рекомендація по куту нахилу становить 22 градуси. А відтінки представлені в залежності від типу покриття – від натурального червоного до традиційного чорного. Різні види глазурі дозволяють розширити вибір для потенційного замовника і зробити його покрівлю більш індивідуальною і вишуканою.

Оцените!