Технічні характеристики:

Розміри289 х 442 мм
Площа покриття24,0 х 33,3 – 36,5 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22°
Вага4.0 кг
Кількість в 1 м.кв.11.4 шт.
Гарантія30 років
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Jacobi J11 – сучасне і надійне покриття з обпаленої глини з ідеальною формою хвилі. Дана модель керамічної черепиці є оригінальним і конструктивним рішенням. У ній з’єднався технологічний прогрес з естетичністю сучасного дизайну. За рахунок наявного діапазону зсуву використання матеріалу робить його зручним на таких об’єктах, які тільки почали будуватися. Також допускається даний вид матеріалу для реставрації існуючих покрівельних конструкцій.

Купити натуральну черепицю Jacobi J11

Невеликі витрати на укладання подібного матеріалу пов’язані з його оптимальними розмірами і зручною системою з’єднання окремих плиток в одне ціле полотно. Маючи довжину 442 мм і ширину 289 мм, з матеріалом дуже зручно працювати навіть на дахах великої площі. На один метр квадратний покрівлі припадає близько 11 плиток черепиці. Рекомендація по куту нахилу, який вважається мінімальним, становить 22 градуси.

Що стосується зовнішніх даних черепиці Якобі J11, то вони визначаються тим, який відтінок ви виберете і який тип покриття. Це може бути благородний або матова ангоба, або натуральний червоний без покриття.

Оцените!