Технічні характеристики:

Розміри485 х 300 мм
Ширина228 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі20°
Рекомендований кут нахилу покрівлібольше 22°
Вага 1 плитки4,9 кг/
Кількість в 1 м.кв.10,9 шт.
Гарантія50 лет
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Sinfonie – покриття яке стало втіленням особливого дизайну і економічності. Завдяки тому, що матеріал виконаний у великому форматі, його витрата складає всього 10 плиток на один метр квадратний. У порівнянні з малоформатними плитками інших колекцій, цей показник стає на 30 відсотків меншим.

Керамічна черепиця Креатон Симфонія має S-подібну форму, що відразу виділяє її на тлі інших покриттів. Швидкий процес монтажу і гнучкість покриття досягаються тим фактором, що плитки мають рухливі пазові з’єднання. Для чого потрібно таке пристосування? Щоб плитки черепиці великих розмірів могли щільно прилягати до опалубки і повторити ті вигини, які має покрівельна конструкція.

Купити натуральну черепицю Creaton Sinfonie

Черепиця Симфонія від Креатон має хорошу зону перекриття, а значить вона буде ідеальним захистом від дощу і вітру в негоду. Ідеальний захист, яка досягається за рахунок використання сучасних замків, дозволяє не боятися навіть найсуворіших експлуатаційних умов. Технічні параметри матеріалу також гарантують вам прекрасний відведення води і не доведеться турбуватися про скупчення бруду.

Оцените!