Технічні характеристики:

Розміри400 х 255 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°
Вага 1 плитки 3,0 кг
Вага в 1 м.кв.45,0 кг
Кількість в 1 м.кв.15 шт.
Гарантія50 років

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Rustico – покриття з ідеальним зовнішнім виглядом і характеристиками. Виготовлено з якісної глини, яка набуває необхідну міцність при високих температурах. Стиль, в якому реалізована колекція, традиційний. Тому такий матеріал можна застосувати в будь-яких умовах і для оформлення покрівлі будь-якої будівлі. Плитка черепиці реалізована таким чином, що на ній є два жолобка. Вона має невеликий радіус і розташовуються симетрично по відношенню один до одного. Крім декоративної функції, жолобки також забезпечать ефективне відведення води.

Купити натуральну черепицю Creaton Rustico

Модель керамічної черепиці Креатон Рустіко виглядає привабливо на покрівлі приватного будинку, надає йому своєрідної виразності. Наявність подвійної жолобкової системи, яка виконує важливі функції, робить матеріал ще більш цікавим для потенційних покупців.

Розмір торцевого зазору становить 21 мм, тому черепиця досить гнучка і легка в укладанні. Гармонійно вписуючись в різні ландшафтні умови, черепиця Рустіко від компанії Креатон, є ідеальним поєднанням ціни і якості.

Оцените!