Технічні характеристики:

Розміри 430 х 255 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі от 22°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 12-90°
Вага 1 плитки  3,5 кг
Вага в 1 м.кв. 50,7 кг
Кількість в 1 м.кв. 12,2 шт.
Гарантія 50 лет

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Romano – традиційне керамічне покриття, яке створено відповідно до інноваційним технологіям компанії Креатон. В даному матеріалі з’єднані романський стиль і старовинні традиції, елегантність ліній і шарм відтінку. У дизайні покрівлі з керамічної черепиця Романо немає вад. Вона досконала, надійна і естетична. За рахунок нестандартних хвиль, які виконані в конусоподібній формі, вдається створити надзвичайний ефект гри світла і тіні. Романський стиль в архітектурі якраз і характеризується подібними конічними виступами.

Привабливі зовнішні дані покриття в середземноморському стилі доповнюються його відмінними технічними характеристиками. Рекомендації по мінімальному куту нахилу покрівлі – від 12 градусів. Ідеальні стики плиток і легкість укладання – це результат продуманої форми і структури матеріалу.

Купити натуральну черепицю Creaton Romano

Практичні замки, які дозволяють забезпечити для покрівлі цілісне покриття з високим ступенем захисту від протікань, а також достатня зона перекриття плиток – ось основні особливості матеріалу. Романський стиль плиток ідеально підкреслять природними відтінками.

Оцените!