Технічні характеристики:

Розміри 502 х 325 мм
Ширина 278 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі 23°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 30°
Вага 1 плитки 4,9 кг/
Кількість в 1 м.кв. 8,1 шт.
Гарантія 50 років

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Rapido – продукція під відомим брендом, яка зуміла в собі поєднати високі технології і традиційний підхід до виготовлення керамічного покрівельного покриття. Укладання листів керамічної черепиця Креатон Рапидо відбувається досить швидко, а все завдяки її великому формату. Для облаштування одного метра квадратного покрівлі знадобиться близько восьми плиток матеріалу. Плитки натуральної черепиці колекції Rapido мають рухливі пазові замки і спарені жолобки для відведення вологи. Покрівля з такого матеріалу буде не тільки чудово виглядати, але і буде дуже функціональної.

Купити натуральну черепицю Creaton Rapido

З основних достоїнств матеріалу варто назвати її надійність. Завдяки продуманій системі замків матеріал стає повністю безпечним у використанні і дозволяють не турбуватися про можливе протікання покрівлі.

Вода з поверхні даху відводиться ефективно і швидко, адже виробник подбав про наявність спеціальних жолобків. Також покрівельники дуже цінують гнучкість покриття і його максимальну стійкість до зовнішніх чинників. Захистити власний будинок від впливу погодних умов реально з використанням сучасного натурального покриття – черепиці СREATON Рапідо.

Оцените!