Технічні характеристики:

Розміри441 х 262 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°
Вага 1 плитки 3,7 кг
Вага в 1 м.кв.475 кг
Кількість в 1 м.кв.12,8 шт.
Гарантія50 років

Натуральна черепиця Creaton Optima – покриття з натуральної глини, яка по функціональності і універсальності не має собі рівних. Реалізовано дизайн плиток в ретро-стилі, при цьому вони мають правильні і елегантні пропорції. Черепиця даної колекції є ідеальним поєднанням старовинних традицій і сучасних інновацій. Ще одним її назвою є Рейландская, так найчастіше її називають на північному заході Німеччини.

Керамічна черепиця Креатон Оптима має торцеві замки, які рухаються в межах 3 мм в горизонтальному напрямку, в 51 мм – у вертикальному. Незалежно від кроку обрешітки, черепиця легко підлаштовується під конкретні умови, адже має рухомі зони з’єднання.

Купити натуральну черепицю Creaton Optima

Якщо ви задумалися про реконструкцію старої покрівлі і хотіли б вибрати натуральну черепицю від відомого і перевіреного заводу, покриття Оптима буде прекрасним варіантом. По-перше, з його допомогою вдасться створити дуже красиву покрівлю з багатим зовнішнім виглядом. По-друге, за вартістю така покрівля обійдеться набагато менше ваших очікувань. По-третє, ви отримаєте дуже красиву і функціональну дах з найбільш тривалим терміном служби.

Оцените!