Технічні характеристики:

Розміри 420 х 230 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі 10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 20-90°
Вага 1 плитки  3,1 кг
Вага в 1 м.кв. 44,6 кг
Кількість в 1 м.кв. 14,5 шт.
Гарантія 50 років

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Eleganz – одна з колекцій відомого виробника, яка реалізована в стилі ретро. Загальний вигляд покрівлі, для облаштування якої використовувалося таке покриття, можна характеризувати, як гідний і скромний варіант. Виглядає плитка такої черепиці так, як ніби хвиля йде всередину плитки. Пропорційні лінії і середньої глибини хвиля роблять покриття стриманим і привабливим. Чіткі лінії, естетичні дані і різноманіття натуральних відтінків дозволять вибрати матеріал швидко і грамотно. Маючи всі необхідні параметри, щоб вважатися покриттям з високою функціональністю, керамічна черепиця Елеганз від компанії Креатон – один з доступних, але найдостойніших варіантів.

Купити натуральну черепицю Creaton Eleganz

Щоб завершити декор покрівельної конструкції, крім покриття вам необхідно буде придбати і аксесуари. Щоб будинок був захищений від проникнення вологи на сто відсотків необхідно забезпечити цілісне покриття покрівлі за допомогою надійного і міцного матеріалу.

Щоб зберегти початковий вигляд покрівлі, не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій. Матеріал повністю сприяє тривалого збереження всіх естетичних даних.

Оцените!