Технічні характеристики:

Мінімальний кут нахилу покрівлі 10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 16-90°
Вага 1 плитки  1,7-1,9 кг
Корисна ширина 180 мм
Кількість в 1 м.кв. 36 шт.
Гарантія 50 років

Варіанти форми:

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Ambiente – керамічне покриття, яке виконано в одній з найбільш затребуваних форм – бобровий хвіст. Близько 100 років покриття з такою формою користується таким же великим попитом в сфері облаштування покрівель. компанія Креатон подбала про те, щоб покупці могли мати широкі можливості вибору. Так продукція даної колекція представлена в самому широкому асортименті: це шість форм нарізки і кілька натуральних відтінків.

Оформлення покрівлі відповідно до своїх ідей можливо, адже покриття може мати абсолютно різний зріз і тим самим підкреслити той чи інший дизайн покрівлі та будинки в цілому. Слідуючи сучасним, найсвіжішим тенденціям, ви можете побудувати красиву і функціональну дах.

Купити натуральну черепицю Creaton Ambiente

Рекомендація по куту нахилу, як і для багатьох інших моделей, від 20 градусів і вище. У такому випадку вся функціональність покрівлі буде збережена по максимуму. Маючи вдосконалені замки, плитки черепиці даної колекції укладаються дуже швидко і ефективно. Ознайомившись з усіма форами зрізу на нашому сайті, ви зможете визначитися зі своїм вибором.

Оцените!