Технічні характеристики:

Розміри502 х323 мм
Ширина274 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі20°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22°
Вага 1 плитки4,4 кг/
Кількість в 1 м.кв.8,4 шт.
Гарантія50 лет
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Balance – сучасне покриття з натурального матеріалу, яке реалізовано в найоригінальнішою дизайнерської формі плиток. Поєднавши в собі надійність і найвищий рівень якості, продукція колекції Баланс привертає домовласників своєю доступністю і естетичністю. Формат плиток реалізований у великому розмірі, при цьому зона перекриття охоплює 26 см. Покрівля великої площі може бути змонтована із застосуванням керамічної черепиця Баланс від Креатон в лічені робочі дні. Монтаж проходить швидко і у виконанні професіоналів проходить протягом короткого часу.

Купити натуральну черепицю Creaton Balance

Особливість продукції даної колекції в тому, що плитки мають спеціальні пази, які дозволяють ще надійніше з’єднати між собою численні плитки в одне єдине покриття Власне розроблена технологія пазів дозволила добитися найвищого ступеня прочностной і захисту покриття.

Поєднання ідеальних параметрів і прийнятна вартість матеріалу зробила матеріал успішним і затребуваним на ринку. Вашій увазі представлені безліч відтінків, тому особлива форма плиток може бути підкреслена максимально виразно.

Оцените!