Технічні характеристики:

Розміри 280 х 475 мм
Ширина 238 мм
Крок обрешітки 355-380 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі 10-90°
Вага 1 плитки 4,4 кг/
Кількість в 1 м.кв. 11,1 шт.
Гарантія 30 лет
Покриття ангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Braas Turmalin – поєднання простоти дизайну і високих якісних показників, які зазвичай має продукція компанії Брас. Нетрадиційними зовнішніми даними і своїм мінімалістичним дизайном черепиця колекції Турмалин підкорила багатьох будівельників і домовласників. Монохромні відтінки покриття ідеально поєднуються з її елегантною фактурою і в підсумку створюють неперевершену картину.

Для створення унікального і сучасного дизайну покрівлі з непомітними відтінками найбільш оптимальним варіантом покриття може стати керамічна черепиця Браас Турмалін.

Купити натуральну черепицю Braas Turmalin

Покриття представлено в приємних відтінках – мідний, світло-сірий, антрацит, каштан, чорний і сірий. Покриття може бути глазурованою або ангобірованний.

Технічні дані матеріалу говорять про те, що при розмірах 280 на 475 мм матеріал повинен бути придбаний в розрахунку 12 штук на один квадратний метр. Оптимальним буде крок обрешітки 355-380 мм, а гарантійний термін від виробника діє протягом 30 років. Для монтажу покриття з такими параметрами слід залучити монтажників з досвідом і високим рівнем професіоналізму.

Оцените!