Технічні характеристики:

Розміри 257 х 430 мм
Ширина 217 мм
Крок обрешітки 320-360 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі 10°
Вага 1 плитки 3,5 кг/
Кількість в 1 м.кв. 13,0 шт.
Гарантія 30 лет
Покриття ангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Braas Topaz13V – покриття з низьким профілем, який може створити на будь-якому даху ефект однорідного покрівельного полотна. Це стосується будь-яких будівель – як ново побудованих, так і старих. Вільний хід замку передбачає рух плитки до 30 мм у вертикальному напрямку. На вибір покупця може бути представлена черепиця з такими типами покриттів – натуральне покриття, ангоб або глазур. Для одного квадратного метра даху необхідно планувати використання 13 плиток матеріалу.

Купити натуральну черепицю Braas Topaz13V

Для використання покриття рекомендований кут нахилу – 28 градусів. Що стосується розмірів плитки матеріалу, то довжина її становить 320-360 мм, а ширина близько 215 мм. Важить покриття в даній моделі всього 3,5 кг. Це досить невисокий показник для матеріалу з природної глини.

Сувора класична хвиля в поєднанні з низьким профілем створюють для будь-якої покрівлі вдалий малюнок і вид в цілому. Приємні відтінки і їх глибина додасть особливої вишуканості вашій даху. Що стосується рівня технічних параметрів, то для німецького бренду високу якість продукції є одним з пріоритетів в ході виготовлення широкого асортименту покрівельних матеріалів.

Оцените!