Технічні характеристики:

Розміри433 х 475 мм
Ширина224 мм
Крок обрешітки165-185 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі16°
Вага 1 плитки3,7 кг/
Кількість в 1 м.кв.12,5 шт.
Гарантія30 лет
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Каштан

Чорний кришталь

Тек

Антрацит

Натуральна черепиця Braas Izumrud – один з найбільш унікальних варіантів форми керамічної черепиці від відомого німецького бренду. Унікальність форми полягає в тому, що плитка виконана в ромбоподібному варіанті. Відрізняючись незвичайною формою, покриття гарантує покрівлі незвичайний зовнішній вигляд. Плитка має гладку ідеальну поверхню, яка може бути покрита матовим ангобом або глазур’ю.

Пресована натуральна черепиця стане не просто прикрасою вашого будинку, але і найнадійнішим захистом його від впливу зовнішніх факторів. Стандартний нахил покрівлі 16 градусів є рекомендованим будівельниками і виробником для монтажу покриття даної колекції.

Купити натуральну черепицю Braas Izumrud

При розмірах 433 мм по ширині і 475 мм по висоті, для укладання матеріалу буде потрібно лати з кроком 165-185 мм. Не варто використовувати матеріал при куті нахилу ската покрівлі менше 16 градусів. В одній плитці 3,5 кг ваги, а для покриття одного квадратного метра даху необхідно взяти 12,5 плиток черепиці. Досить тривалий термін експлуатації, який обіцяє виробник, на практиці може бути набагато довший. Керамічна черепиця Браас Смарагд – це сучасний матеріал з самим вишуканому дизайном форми.

Натуральна черепиця Braas Смарагд
4 (80%) 1 Голос[ов]