Технічні характеристики:

Розміри 330 х 420 мм
Висота хвилі 75 мм
Корисна площа листа 300 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі 22-60°
Вага 3,8 кг
Кількість в 1 м.кв. 10 шт.
Гарантія 30 років
Крок обрешітки 320-340

Кольорова гама

Натуральна черепиця Аляска Венеціанська – покриття, що поєднує в собі стиль середземноморської покрівлі і прийнятну вартість. Чим відрізняється ця модель керамічної черепиці, так це своєю високою хвилею з ефектом ажурности. Такий нестандартний дизайн плиток гарантує даху легку і повітряну фактуру, а якість покриття зможе забезпечити тривалу службу конструкції.

Великий рельєф, в якому реалізована колекція, також має здатність до гри сонячних променів на поверхні даху. Колірна гамма налічує не тільки природні кольори, а й більш вишукані рішення, що поєднують в собі відразу кілька відтінків з оригінальними переходами від одного до іншого.

Купити натуральну черепицю Аляска Венеціанська

Завод-виробник дає на Венеціанську черепицю гарантію на 30 років, а реальний термін служби матеріалу може спокійно досягати і 100 років. Також завод пропонує всі види добірних елементів. Які допоможуть швидко і грамотно облаштувати покрівлю з подібного покриття.

Вага однієї плитки черепиці становить 4,7 кг, а висота хвилі – 75 мм. Кількість плиток, необхідних на один метр квадратний, становить 10 штук, а рекомендований крок обрешітки – 320-370 мм.

Натуральна черепиця Аляска Венеціанська
5 (100%) 1 Голос[ов]