від 99 грн.

Технічні характеристики:

ДовжинаПід ваші розміри
ШиринаЗалежить від форми
Цинк100 - 275 грам/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4/0,45/0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
від 99 грн.
Опис
Форми (види)
Кольори покриття
Відгуки (0)
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Якісна й надійна металева черепиця «Сталекс» для облаштування будинку мрії

Металочерепиця «Сталекс» – сучасне покриття, яке забезпечує максимально комфортне проживання у приватному будинку. Сфера її застосування досить широка, оскільки металеві листи  використовують для облаштування не лише даху, але й козирків, навісів, огорож. Асортимент продукції дозволяє підібрати товари з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Тонка геометрія профілю й різноманітна палітра колірних рішень (відповідно до каталогу RAL) дозволяють втілити навіть найексклюзивніші дизайнерські рішення в реальність.

Особливості виробів

Купити металочерепицю «Сталекс» – значить зробити правильний депозит у майбутнє. Покрівля з цього будівельного матеріалу прослужить довгі роки, зберігаючи комфорт та затишок у домі. Для її виготовлення застосовують листи сталі  не лише вітчизняного, а й зарубіжного виробництва. Сучасні технології, що використовуються для отримання покриття, відрізняються високою точністю й ефективністю. За їхньою допомогою вдається досягати таких показників:

 • точний симетричний профіль;
 • формування 3D-зрізу кромки краю;
 • створення профілю з великою хвилею.

Покрівельний матеріал обробляється спеціальним покриттям, яке забезпечує захист від несприятливих зовнішніх факторів. Для цього застосовується поліестер, пурал та поліетсер матовий. Завдяки їм покриття довго зберігає презентабельний зовнішній вигляд і не втрачає своєї привабливості під впливом UV-випромінювань.

Ціна металочерепиці «Сталекс» залежить від:

 • товщини й марки сталевої поверхні;
 • параметрів профілю;
 • товщини цинкового покриття;
 • характеристик полімерного покриття.

Під час вибору обов’язково слід враховувати призначення споруди, яку планується покривати.

Високі експлуатаційні характеристики та інші переваги «Сталекс»

Вироби фірми відрізняються простотою монтажу. Їх легко встановлювати, й немає потреби у наявності складного спеціалізованого обладнання. При цьому цупкі сталеві листи не відрізняються великою вагою, що значно збільшує сферу їх застосування.

Металочерепиця «Сталекс» представлена шістьма формами (видами):

 1. «Монтеррей».
 2. «Максима».
 3. «Альпіна».
 4. «Валенсія».
 5. «Яспіс».
 6. «Омега».

Кожен вид випускається з матовим та глянсовим покриттям. Щільний шар полімерної речовини забезпечить ще більшу довговічність покрівлі . Щоб побудувати сучасний будинок своєї мети, кращого варіанту, ніж «Сталекс», годі шукати, адже металочерепиця цього виробника:

 • поглинає шуми;
 • має високий рівень пожежобезпеки;
 • довго служить;
 • проста в догляді.

Щоб сталева поверхня виконувала покладені на неї функції, важливо правильно підібрати необхідний розмір листів, а також діаметр труб водостоку. Для підвищення герметичності використовується спеціальна фурнітура.

Переваги співпраці з «Сітібуд»

Багаторічний досвід роботи дозволив побудувати процес таким чином, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. Покупці можуть самостійно на сайті скористатися спеціальним калькулятором і отримати розрахунок вартості потрібної покрівлі. Доступна ціна металочерепиці «Сталекс» у поєднанні з широким асортиментом та гарантією якості роблять співпрацю ще приємнішою.

Компанія «Сітібуд» готова запропонувати покупцям:

 • доступний інтерфейс сайту для легкого пошуку товару;
 • оптимальне співвідношення ціни та якості;
 • повний спектр послуг від проектування до монтажу;
 • оперативну доставку в Україні.

Усі види металочерепиці, подані на сайті, є в наявності. Звернення до «Сітібуд» дозволить зекономити час на організаційні питання й забезпечить будівництво сучасного, функціонального даху згідно з існуючими стандартами.