127 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк225 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
127 грн.
Опис
Форми (види)
Кольори покриття
Відгуки (0)
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Надаєте перевагу міцному й красивому, але  недорогому покрівельному матеріалу? Металочерепиця з Польщі повністю відповідає цим характеристикам. Наш інтернет-магазин пропонує будівельні матеріали для даху за доступними розцінками. Загляньте до каталогу й виберіть потрібну черепицю.

Технічні нюанси

Польська металочерепиця, як і продукція інших країн, виробляється з металевого листа. Характерна риса – шар цинку, яким покривають сталь, складає 225 г/м2. Його товщина 25-30 мікрон для глянсової поверхні та 35-30 – для матової.

Діаметр листа зазвичай складає 0,40–0,50 мм. Це міцний виріб, стійкий до деформації та впливу зовнішніх факторів. Виготовленням цієї продукції займаються заводи «Прушинскі», «ЗартМет», «Сталекс», «Арсенал-Центр». Готові конструкції покривають шаром поліестеру з матовою або глянсовою поверхнею.

Якщо вам треба створити покрівлю в сучасному стилі, краще обрати матеріал з текстурою, яка поблискує. Глянсова покрівля виглядає яскраво, красиво сяє на сонці. Для традиційних екстер’єрів краще надати перевагу матовому варіанту. Він завжди залишається актуальним і має максимальну подібність до класичної черепиці.

Зовнішня привабливість

Купити металочерепицю з Польщі рекомендуємо людям, які люблять поєднання краси та практичності. Вона випускається в широкому спектрі відтінків, які зручно вибирати за спеціальною таблицею. Ви можете знайти матове або глянсове покриття практично будь-якого кольору. Пігмент тримається дуже міцно, не вигорає на сонці, не зникає під впливом атмосферних опадів.

Шар полімеру достатньо  щільний, тому забезпечує металу захист від корозії, плісняви. Продукція проста в монтажу, можна обійтися навіть без виклику бригади фахівців для її укладання.

На польську металочерепицю ціна невисока, вона влаштує більшість покупців.

Чому замовляють у нас:

  • каталог містить великий вибір відтінків, серед яких можна підібрати потрібний для кожної конкретної будівлі;
  • ціна металочерепиці з Польщі невисока. Ми не робимо великих націнок, тому купівля доступна всім;
  • компанія доставляє замовлення в усі міста країни. Ви з комфортом отримаєте товар до свого населеного пункту.

Облаштуйте естетичну та довговічну покрівлю, замовивши сучасний будівельний матеріал.