119 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 140 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
119 грн.
Опис
Форми (види)
Кольори покриття
Відгуки (0)
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Металева черепиця українського виробництва

Металочерепиця в Україні є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вона проста в монтажі, не вимагає догляду в процесі експлуатації, коштує набагато дешевше, ніж керамічна або м’яка бітумна. Вибираючи між продукцією вітчизняного і зарубіжного виробництва, більшість клієнтів зупиняються саме на першому варіанті для будівництва покрівельних конструкцій. Чому?

Серед переваг української продукції варто виділити:

 1. Широкий асортимент. Для виготовлення українські компанії використовують сировину не тільки вітчизняну, але й імпортну. Продукція випускається в широкому розмаїтті профілів, відтінків і розмірів. Покриття може бути глянцевим або матовим.
 2. Довговічність. Виробники ретельно перевіряють якість сталевих холоднокатаних листів, їх відповідність основним вимогам. Тому термін служби – від 30 до 35 років (за умови дотримання технології установки).
 3. Простоту монтажу. Мала вага не створює серйозне навантаження на несучі конструкції і фундамент будівлі. Установка не займе багато часу.
 4. Стійкість до несприятливих умов середовища. Металева черепиця українського виробництва витримує будь-які примхи погоди, може використовуватися для будівництва покрівлі в регіонах з суворим кліматом. Покриття не вигорає під впливом ультрафіолетових променів, не розтріскується через перепади температур і від механічного впливу.
 5. Універсальність. Будматеріал виготовляється в декількох розмірах, тому підібрати потрібний можна для облаштування даху будь-якої конфігурації. Крім листів, виробники випускають ковзани, сливи та інші вироби.

Серед причин, щоб купити металочерепицю в Україні вітчизняного виробництва, можна назвати і ціну. Вартість нижча, ніж у зарубіжної продукції. Найдоступнішим вважається покрівельний матеріал, вироблений зі сталі вітчизняних металургійних підприємств. Ціна металочерепиці в Україні залежить від наступних факторів:

 • технічні характеристики аркушів;
 • виробник металопрокату;
 • тип і щільність захисного покриття;
 • вид поверхні (глянцева або матова);
 • розмір фрагментів черепиці;
 • товщина сталевих листів і шару цинку.

Кращим рішенням стане покупка фрагментів оптимального розміру. З ними можна спростити процес установки, мінімізувати кількість відходів після завершення монтажу, заощадивши при цьому. За якістю хороша українська черепиця практично не поступається будматеріалам з Європи.

Вигідна пропозиція від компанії «Сітібуд»

Металочерепиця в Україні є одним з найпопулярніших матеріалів для будівництва покрівлі. Її використовують для облаштування дахів приватних будинків, сільськогосподарських будівель, ресторанів, кафе, комерційних та інших об’єктів. Компанія “СІТІБУД” пропонує:

 • купити металочерепицю в Україні в широкому діапазоні цін, характеристик, розмірів і відтінків;
 • консультації при покупці;
 • можливість замовити будматеріал потрібних параметрів і характеристик;
 • розрахунок кількості металевої черепиці для конкретного об’єкта;
 • виїзд фахівця за адресою для зняття замірів (безкоштовно);
 • оперативну доставку в обумовлений термін;
 • готівковий і безготівковий розрахунок.

В якості супутніх товарів реалізуємо саморізи для покрівлі, утеплювачі, водостічні системи і карнизні планки. Зв’яжіться з нами для отримання консультації та уточнення наявності на складі.