119 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 275 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
119 грн.
Опис
Кольори покриття
Відгуки
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Металочерепиця Україна – так найчастіше шукають продукцію українського виробництва. В Україні є ряд заводів, які налагодили випуск найпопулярнішого покрівельного матеріалу. Незважаючи на те що металочерепиця Україна стоїть дешевше за імпортні аналоги, вона може мати найвищі технічні характеристики. Перевага покупки такого матеріалу в тому, що замовник визначає:

  • зі сталі якого виробника буде виготовлена металочерепиця,
  • які будуть її технічні параметри, в тому числі і товщина листів, і кількість цинку, і тип захисного покриття,
  • які вона матиме габаритні розміри.

Зручно оформляти замовлення на металочерепицю з оптимальними розмірами листів – так можна спростити монтажний процес і домогтися його високу ефективність в плані мінімізації відходів покрівельного покриття.

Переваги матеріалу

Українська металочерепиця характеризується гідними технічними властивостями, а, щоб визначити, який повинен бути бюджет на її покупку, потрібно знати, від яких чинників залежить її ціна.

Основні плюси матеріалу – це:

Широкий асортимент продукції. Металочерепиця Україна представлена великою кількістю українських заводів, які в ході її виготовлення використовують не тільки власне виготовлену сталь, але і сталь імпортного виробництва.

Довга і надійна служба. Незважаючи на те, що довговічність і надійність на пряму залежать від характеристик матеріалу, металочерепиця українського виробництва цілком може бути високоякісним покрівельним матеріалом.

Стійкість до будь-яких умов експлуатації. При наявності хороших технічних даних, матеріалу буде під силу протистояти найпоширенішим зовнішніх впливів – це і сонячна активність, і рясні опади, і механічні навантаження.

Купити металочерепицю українського виробництва

У Києві купити металочерепицю Україна пропонує «Сітібуд» – компанія, яка знає все про якісної і доступної металочерепиці. У нас ви отримаєте грамотну консультацію і допомогу при виборі матеріалів, також ми допоможемо з підрахунком оптимальної кількості необхідних покрівельних матеріалів.

З огляду на свої фінансові можливості і побажання, ви зможете купити якісний покрівельний матеріал і підтримати українське виробництво. Це важливо, адже за якістю таке покриття може скласти гідну конкуренцію деяким європейським заводам.

Оцените!