Металочерепиця Словаччина

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 240 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,45 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Матові кольори

Металочерепиця зі Словаччини – доступне і якісне покрівельне покриття

На сучасному ринку виробники пропонують чимало варіантів металевої черепиці. Продукція вітчизняних і зарубіжних виробників відрізняється не тільки цінами, але і технічними характеристиками, міцністю, маркою сталі, яка використовується в якості підстави. Але при обмеженому бюджеті вибір істотно звужується. Що віддати перевагу: ціну або якість? Металочерепиця зі Словаччини – це той покрівельний матеріал, який при непоганих технічних параметрах реалізується за доступною ціною. У чому особливості? Металочерепиця виробляється з листової сталі металургійного комбінату U. S. Steel Kosice, покривається щільним шаром цинку і полімерним складом.

Основні переваги

Металочерепиця зі Словаччини виділяється такими позитивними властивостями:

 1. Вартість. Ціна покрівельного матеріалу набагато нижче, ніж аналогічної черепиці фінського, німецького або корейського виробництва.
 2. Широкий вибір. Металочерепиця випускається різних розмірів, з хвилями всіх форм. Колірна гамма велика. За кількістю відтінків продукція не поступається виробам більш високої цінової категорії. Крім того, металочерепиця є з глянцевою і з матовою поверхнею.
 3. Відмінна якість. Товщина сталевих листів становить від 0,4 до 0,45 мм, покриття цинку – від 200 до 240 грамів на квадратний метр. Вони забезпечують надійний захист будівлі від несприятливих погодних явищ.
 4. Простота монтажу і мінімальне навантаження на фундамент, що несуть стіни.

При виборі варто орієнтуватися на фінансові можливості і естетичні переваги. Продукція зі Словаччини володіє хорошими зовнішніми параметрами, красиво виглядає. Підібрати відтінок можна до колірної гамі всього об’єкта.

Доступні варіанти

Продукція виробляється з такими профілями хвилі:

 • «Монтеррей»;
 • «Яспис»;
 • «Максима»;
 • «Валенсія»;
 • «Омега»;
 • «Альпіна.»

У продажу є і супутні товари, кріпильні елементи. У нас ви можете замовити карнизні планки, теплоізоляційні матеріали, елементи для водостічних систем покрівлі, плівки, ковані ковпаки для димарів і багато що інше.

Вигідна співпраця

Компанія «Сітібуд» пропонує широкий асортимент покрівельних і будівельних матеріалів, супутніх товарів. Перед замовленням важливо визначитися з кольором і формою хвилі, а також з параметрами і характеристиками металочерепиці.

Компанія «Сітібуд» – це:

 • широкий асортимент матеріалів будь-яких відтінків, форм і розмірів;
 • багаторічний досвід роботи з великими компаніями, невеликими підприємствами і приватними клієнтами;
 • оперативна доставка власним автотранспортом в межах Києва і в прилеглі до столиці райони;
 • відправка транспортними компаніями або поштою;
 • грамотні консультації;
 • можливість оформлення замовлення на виготовлення матеріалу в потрібному кольорі і розмірі для будівництва складних по конструкції дахів.

Пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця для зняття замірів. Розрахунок можливий готівковим або безготівковим способом. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця СловаччинаМеталочерепиця Словаччина
Залишити відгук