148 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 240 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,45 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
148 грн.
Опис
Кольори покриття
Відгуки
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Вибрати форму профілю:

Металочерепиця Словаччина відноситься до середнього класу і має досить непогані параметри при найдоступнішою ціною. Всі, хто ставить перед собою мету – знайти бюджетний варіант металочерепиці, може зробити вдалий вибір і купити металочерепицю Словаччина. Її основні відмінності:

  • У ціні: вартість такого матеріалу набагато доступніше, ніж аналогічного покриття фінського, німецького або корейського виробництва.
  • В оптимальному наборі характеристик: незважаючи на свою доступність, матеріал має непогані показники – це і достатня товщина листів (0,4-0,45 мм), і достатній вміст цинку в захисному шарі (порядку 200-240 грам/м.кв.).
  • У можливості вибрати тип поверхні: глянцева або матова металочерепиця Словаччина – вирішувати тільки Вам. Орієнтуючись на свої естетичні уподобання і фінансові можливості можна вибрати один з варіантів поверхні, а зовнішній вигляд багато в чому визначається і формою хвилі.
  • У широкому асортименті відтінків: вибрати відтінок майбутньої покрівлі можна навіть при покупці доступною словацької металочерепиці. Колірний діапазон такий же широкий, як і у більш дорогої продукції.

Словацька металочерепиця, яку представляє відомий комбінат U.S. Steel Kosice, дійсно може порадувати своєю якістю. Вам не доведеться турбуватися про те, що покрівля недостатньо естетична, адже дана продукція має чудові зовнішні параметри.

Як купити металочерепицю Словаччина

Київ – місто широких можливостей вибору. Тут будь-який будівельний або покрівельний матеріал можна купити в великому асортименті варіантів і за прийнятною ціною. Вашій увазі найбільш низьку ціну на словацьку металочерепицю готова запропонувати компанія «Сітібуд».

Перш, ніж оформити замовлення, потрібно визначитися:

  • З формою хвилі
  • З відтінком
  • З параметрами покриття.

З огляду на, що металочерепиця Словаччина може мати одну з численних форм профілю, Ви можете вибрати одну, найбільш імпонуючу вам. Також ви не обмежені у виборі відтінків – будь-який з представлених в палітрі кольорів RAL доступний до продажу.

Як показує багаторічна практика продажу продукції словацького виробництва, покупці залишаються повністю задоволені якістю служби матеріалу. А також при можливості завжди рекомендують своїм знайомим купити словацьку металочерепицю.

Металочерепиця Словаччина
5 (100%) 2 Голос[ов]