132 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 240 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,45 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
132 грн.
Опис
Форми (види)
Кольори покриття
Відгуки (0)
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Металочерепиця зі Словаччини – доступне і якісне покрівельне покриття

На сучасному ринку виробники пропонують чимало варіантів металевої черепиці. Продукція вітчизняних і зарубіжних виробників відрізняється не тільки цінами, але і технічними характеристиками, міцністю, маркою сталі, яка використовується в якості підстави. Але при обмеженому бюджеті вибір істотно звужується. Що віддати перевагу: ціну або якість? Металочерепиця зі Словаччини – це той покрівельний матеріал, який при непоганих технічних параметрах реалізується за доступною ціною. У чому особливості? Металочерепиця виробляється з листової сталі металургійного комбінату U. S. Steel Kosice, покривається щільним шаром цинку і полімерним складом.

Основні переваги

Металочерепиця зі Словаччини виділяється такими позитивними властивостями:

 1. Вартість. Ціна покрівельного матеріалу набагато нижче, ніж аналогічної черепиці фінського, німецького або корейського виробництва.
 2. Широкий вибір. Металочерепиця випускається різних розмірів, з хвилями всіх форм. Колірна гамма велика. За кількістю відтінків продукція не поступається виробам більш високої цінової категорії. Крім того, металочерепиця є з глянцевою і з матовою поверхнею.
 3. Відмінна якість. Товщина сталевих листів становить від 0,4 до 0,45 мм, покриття цинку – від 200 до 240 грамів на квадратний метр. Вони забезпечують надійний захист будівлі від несприятливих погодних явищ.
 4. Простота монтажу і мінімальне навантаження на фундамент, що несуть стіни.

При виборі варто орієнтуватися на фінансові можливості і естетичні переваги. Продукція зі Словаччини володіє хорошими зовнішніми параметрами, красиво виглядає. Підібрати відтінок можна до колірної гамі всього об’єкта.

Доступні варіанти

Продукція виробляється з такими профілями хвилі:

 • «Монтеррей»;
 • «Яспис»;
 • «Максима»;
 • «Валенсія»;
 • «Омега»;
 • «Альпіна.»

У продажу є і супутні товари, кріпильні елементи. У нас ви можете замовити карнизні планки, теплоізоляційні матеріали, елементи для водостічних систем покрівлі, плівки, ковані ковпаки для димарів і багато що інше.

Вигідна співпраця

Компанія «Сітібуд» пропонує широкий асортимент покрівельних і будівельних матеріалів, супутніх товарів. Перед замовленням важливо визначитися з кольором і формою хвилі, а також з параметрами і характеристиками металочерепиці.

Компанія «Сітібуд» – це:

 • широкий асортимент матеріалів будь-яких відтінків, форм і розмірів;
 • багаторічний досвід роботи з великими компаніями, невеликими підприємствами і приватними клієнтами;
 • оперативна доставка власним автотранспортом в межах Києва і в прилеглі до столиці райони;
 • відправка транспортними компаніями або поштою;
 • грамотні консультації;
 • можливість оформлення замовлення на виготовлення матеріалу в потрібному кольорі і розмірі для будівництва складних по конструкції дахів.

Пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця для зняття замірів. Розрахунок можливий готівковим або безготівковим способом. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.