Технічні характеристики:

Довжина пІд ваші розміри
Ширина 1210/1150 мм
Цинк 100 – 275 грамм/м.кв.
Колір матовий, глянсовий
Товщина 0,4/0,45/0,5 мм
Вага 4,5 кг
Термін поставки 1-2 дні

Виготовляється з такої сировини:

logo_print-1

Німеччина

Ціна: 169 грн./м²

us-steel-logo

Словаччина

Ціна: 147 грн./м²

metallocherepitsa-modul

Україна

Ціна: 101 грн./м²

dongbu_steel-svg-1

Корея

Ціна: 149 грн./м²

logomarcegaglia

Італія

Ціна: 149 грн./м²

kitajskaya

Китай

Ціна: 100 грн./м²

Кольори металочерепиці

Металочерепиця Омега – одна з найцікавіших новинок на ринку сучасних покрівельних матеріалів. Її виготовленням займається відома компанія НВН. В процесі виробництва може застосовуватися сировину заводів різних країн і чим якісніше сталь, тим дорожче і вартість кінцевого продукту.

Поява в Україні покриття з нестандартним геометричним рішенням оживило ринок покрівельних матеріалів і для багатьох покупців металочерепиця Омега стала гідною альтернативою класичним видам металочерепиці.

У чому особливість металочерепиці Омега

Оригінальність малюнка і самої форми хвилі стала результатом вдалого дизайну профілю. Максимально легкий монтаж також додає плюсів покриттю – її можна укладати на обрешітку в будь-якому напрямку – і справа наліво і навпаки.

Ви можете вибрати будь-який розмір листів по довжині – виробничі лінії виробника дозволяють виконувати індивідуальні замовлення з оптимальними розмірами для вашого будівництва. Це важливо, тому що практично всі покупці, які і є домовласниками, прагнуть до мінімізації витрат, а тому хочуть звести до мінімуму відходи і витрати на проведення монтажу.

Плюси покриття металочерепиці Омега

Металочерепиця Омега має ряд плюсів.

  • Вона виглядає сучасно, а обриси хвилі доповнять будь-який архітектурний стиль.
  • Використовується як в приватному, так і в комерційному будівництві, що не дивно – її характеристики сприяють широкій сфері застосування.
  • Відмінно протистоїть основним руйнівним факторам: сонячним променям, рясним опадам, вітрі, механічних впливів.
  • Ціна покриття повністю відповідає рівню якості матеріалу. Якщо Ви обираєте краще сировину, то і ціна буде вище, але і служба триватиме мінімум на 10 років довше.

Купити металочерепицю Омега в Києві

«Сітібуд» – компанія, у якій можна купити металочерепицю Омега за ціною, якої не знайти в Києві. Найвигіднішу пропозицію на ринку тільки у нас. Телефонуйте і ми домовимося про розміри, ціну і терміни поставки замовлення.

Плануючи покупку, не забувайте, що покриття повинне легко монтуватися. Тому металочерепиця Omega, як ніяка інша продукція, вигідна для будь-якого покупця. Це мінімум клопоту з монтажем, доглядом і транспортуванням. Для впевненості в якості матеріалу Ви можете ознайомитися з документацією виробника.

Кольорова гама

Як і будь-який інший тип профілю, омега представлена в широкому асортименті відтінків. У поєднанні з оригінальною хвилею будь-який відтінок забезпечить даху гідний вигляд і тривалу його збереження. Незалежно від ваших естетичних уподобань, у нас ви знайдете самий бажаний варіант кольору для своєї даху.

Всі плюси покриття і його прийнятна ціна говорять про те, що його популярність на ринку сьогодні повністю виправдана. Порівнюючи різні види продукції, Ви переконаєтеся в тому, що технічні характеристики цього типу профілю дуже гідні, тому просто не можна не купити металочерепицю Omega.

Металочерепиця Омега
5 (100%) 1 Голос[ов]