150 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк240 – 275 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
150 грн.
Опис
Кольори покриття
Відгуки
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Вибрати форму профілю:

Металочерепиця Корея є одним з кращих варіантів покрівельного покриття. Вона відома своїми чудовими характеристиками міцності, також має гідні зовнішні параметри. У виробництві використовується сталь високої якості та оптимальної товщини – 0,5 мм. Міцна основа вдосконалюється нанесенням додаткових шарів захисту – оцинковки і полімерного кулі. Використовуючи в сучасному будівництві дахів продукцію корейського виробництва, будівельникам вдається полегшити процес монтажу. Це пов’язано з легкістю поводження з таким високоякісним покрівельним покриттям, як металочерепиця Корея.

Переваги покриття

Металочерепиця корейського виробництва славиться самими ідеальними характеристиками. Вона використовується переважно в тих випадках, коли домовласник не готовий економити на якості служби майбутньої покрівлі. Серед її основних достоїнств варто виділити:

  • Тривалий термін експлуатації.
  • Високий ступінь стійкості до негативних впливів зовнішнього середовища.
  • Простоту монтажу і експлуатації.
  • Надійність і високу міцність покриття.

Таким чином, ви отримуєте високоякісне покрівельне покриття, здатне витримувати самі несприятливі дії зовнішнього середовища, а також незважаючи на них зберігати свої і зовнішні, і технічні властивості.

Виключно позитивними враженнями супроводжується експлуатація подібного покриття. Якщо ви вирішили купити металочерепицю Корея, вам буде корисно знати, що вона представлена різними формами профілю і відтінками. Необхідно визначитися з оптимальним кольором майбутньої даху і тими параметрами, які будуть ідеальними для конкретних умов експлуатації.

Купити металочерепицю Корея

Облаштування покрівлі завжди передбачає необхідність в залученні значних грошових коштів і тимчасових ресурсів. Вони будуть витрачені на пошук і придбання необхідних матеріалів та виконання всіх етапів будівельних робіт. Вибір на користь продукції корейського виробництва дозволить набути впевненості в тривалій службі матеріалу і конструкції в цілому.

Не варто забувати і про те, що при покупці у вас буде можливість вибрати різну товщину листів, різний вміст цинку в складі захисного шару і різні типи полімерних покриттів.

Металочерепиця Корея
4 (80%) 2 Голос[ов]