Технічні характеристики:

Довжина під ваші розміри
Ширина 1100/1190 мм
Цинк 100 – 240 грамм/м.кв.
Колір матовий, глянсовий
Товщина 0,4/0,45 мм
Вага 4,0-4,5 кг
Термін поставки 1-2 дні

Вибрати колір:

Вибрати форму профілю:

Металочерепиця Китай – самий бюджетний варіант популярного покрівельного покриття, ціна на яке може порадувати кожного. Сьогодні не всі можуть собі дозволити дорогу покрівельну продукцію, а іноді бувають ситуації, коли необхідно купити покриття для тимчасової експлуатації. Металочерепиця китайського виробництва вважається самим бюджетним рішенням. Вона коштує недорого, має відповідний термін служби і характеристики.

Щоб мінімізувати витрати на облаштування або реконструкції даху, можна вибирати бюджетні варіанти покрівельних матеріалів. Незважаючи на те, що така продукція не може мати високих технічних показників, термін її служби буде повністю відповідати тим витратам, які ви понесли при покупці.

Купити металочерепицю Китай

Китайська металочерепиця користується чималим попитом на ринку. Адже її доступність дозволяє проводити будівельні роботи при невеликих бюджетах. У вас з’являється можливість за невеликі гроші перетворити свою покрівлю до невпізнання – вона буде покрита одним з найпопулярніших на сьогодні покрівельних матеріалів.

Сталева основа має меншу товщину, також вона оброблена цинковим шаром із середнім показником оцинкування. Але за рахунок застосування технологічного поліестерового покриття вдається поліпшити властивості матеріалу і дозволити йому мати термін експлуатації близько 10 років.

Переваги експлуатації китайської металочерепиці

Купити металочерепицю Китай пропонує «Сітібуд».

  • Ви зможете на власному досвіді переконатися в тому, що такий матеріал дозволяє покрівлі придбати добротний зовнішній вигляд.
  • Якісно виконане профілювання листів уможливлює вдосконалення даних покрівельної конструкції.
  • Працювати з продукцією китайського виробництва легко в ході монтажу і експлуатації.
  • Прийнятна вартість – додатковий шанс заощадити в ході будівництва.

Економ-варіант покрівельного покриття – це реальна можливість облаштувати свою покрівлю швидко і недорого і надати їй найкращих зовнішніх характеристик. Звернувшись до нас Ви можете вибрати будь-який з відтінків, в яких представлені продукція китайського виробництва, а також визначитися з формою профілю. Це найдоступніший варіант покриття для покрівлі, який є на українському ринку покрівельних матеріалів.

Оцените!