• Корисна ширина — 370 мм
  • Довжина — 1340 мм, рабочая — 1280 мм
  • Вага — 3,0 кг/лист
  • Площа листа — 0,473 м.кв.
  • Кількість в м.кв. — 2,11 листа

Композитна черепиця Roser Rowood – розробка корейського виробника, яка виконана в стилі архітектурного стилю шале. Простий і одночасно вишуканий дизайн зробив покриття популярним серед тих, хто цінує простоту, тепло і затишок. Якщо ви цінуєте традиції та історії альпійських гір, напевно продукція даної колекції стане найкращим рішенням при пошуку відповідного покрівельного покриття для даху.

Колірна палітра Roser Rowood

Черепиця Roser Rowood крім оригінального дизайну має і унікальні відтінки – їх всього 10, але навіть такої кількості колірних рішень досить для задоволення побажань покупців. Класичні кольори з високою часткою насиченості прикрасять вашу покрівлю, до того ж на протязі довгого терміну збережуть свої вихідні дані.

Використовуючи в якості основи матеріалу міцну сталь, виробник зробив все, щоб максимально зміцнити її. Для цього використовуються різні шари, кожен з яких мають свою функцію. Так, наприклад, шар акрилової глазурі потрібен для того, щоб посипання ретельно закріпилася на поверхні листів. А завданням шару алюмоцинка полягає в тому, щоб дозволити матеріалу протистояти найпоширенішим впливом зовнішнього середовища, також цей шар робить матеріал стійким до появи корозії.

Переваги покриття

Як і вся продукція виробництва Roser, покриття колекції Rowood відрізняється такими ж високими характеристиками міцності даними. Не варто сумніватися в якості матеріалу, все що потрібно від покупця – це вибрати покриття однієї з колекцій і його відтінок.

Купити композитну черепицю Roser Rowood в Києві за прийнятною ціною пропонуємо ми – «Сітібуд» надасть всю необхідну документацію, що підтверджує оригінальність продукції і її високу якість.

Оцените!