Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стекловолокно
Тип бітума модифікований
Вага 32,77 кг в упаковці
Кількість листків 21 шт./упаковка
Кількість в упаковці  3,5 м.кв.
Вага в 1 м.кв. 10,5 кг
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Zodchij – колекція всім відомого виробника гнучкої покрівлі, яка відноситься до лінії Преміум. Це означає, що ви можете купити саму елітну і сучасну покрівельну продукцію і застосувати її в будівництві власного будинку. Відмінність матеріалів лінії Преміум в тому, що вони виконані в тонкому дизайні з використанням найновіших технологій.

Гнучка черепиця Tegola Zodchij має неперевершений зовнішній вигляд – це прямокутники неправильної форми. Стиль в дизайні наближений до зовнішнього вигляду найдавнішого покрівельного матеріалу. Так продукція даної колекції дуже сильно нагадує дерев’яну дранку або глиняні плитки, але ж ці матеріали використовувалися дуже часто при облаштуванні покрівлі дуже багато років тому.

Купити бітумну черепицю Tegola Zodchij

Нарізка черепиці виконана так, що, подивившись на покрівлю не відразу можна зрозуміти з якого матеріалу зроблено покриття. Враження, яке залишається від зовнішнього вигляду даху, говорить про те, що швидше за все використовувався природний покрівельний матеріал. Купити гнучку черепицю Tegola Zodchij з унікальною формою листів пропонує «Сітібуд». Двошарове покриття забезпечить покрівлі ще більший ступінь захисту від зовнішніх впливів.

Оцените!