Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стекловолокно
Тип бітума модифікований
Вага 33,25 кг в упаковці
Кількість листків 24 шт./упаковка
Кількість в упаковці  3,5 м.кв.
Клейовий шар суцільний
Вага в 1 м.кв. 9,4 кг

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Traditional – відмінне сучасне покриття, яке виготовляється з високоякісного бітуму на основі зі скловолокна і має оригінальну форму листів, що притягає увагу. Гонти мають нестандартну форму – півколо, який накладається на основу одного кольору.

Гнучка черепиця Tegola Traditional має такі властивості експлуатації, при яких навіть найбільші очікування домовласника вдається повністю виправдати. Модифікований бітум і керамізірованний гранулят використовуються для досягнення найкращих технічних характеристик майбутнього покриття для покрівлі.

Купити бітумну черепицю Tegola Traditional

У Києві знайти і купити гнучку черепицю Tegola Traditional може кожен, а ось ціну, найбільш приваблива для вас, тільки у компанії «Сітібуд». На нашому сайті Ви зможете подивитися, як виглядає нарізка даної колекції і в якому з відтінків її можна придбати.

Серед варіантів є Червоний граніт, Хвоя, Синя ніч, Кедр і Береста. Вишуканість нарізки і оригінальність використання такого міксу відтінків в рамках одного продукту, дають чудові результати – покрівля має ідеальний зовнішній вигляд.

Бітумна черепиця Tegola Traditional
5 (100%) 1 Голос[ов]