Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина337 мм
Тип основистекловолокно
Тип бітумамодифікований
Вага24,0 кг в упаковці
Видима частина листа2145 мм
Кількість в упаковці 3,0 м.кв.
Вага в 1 м.кв.8,0 кг
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Smalto – колекція, яка відноситься до лінійки топ Шингл. Вид нарізки – шестигранні стільники, на яких грою відтінків і їх переходів вдалося досягти необхідного об’ємного ефекту. Для покрівлі такий ефект дуже вигідний з точки зору естетичності. Дах виглядає ще багатшими і виразно. Використовуваний класичний малюнок покриття може пристосуватися до будь-яких умов ландшафту.

Він виглядає вдало навіть в самих перенасичених фарбами регіонах. Більш того така покрівля навіть може виділитися своїм виглядом. Природна колірна гамма включає в себе такі відтінки: червоний, зелений, коричневий і сірий. Всі вони різні і можуть використовувати в залежності від побажання домовласника. Він сам визначає в якому відтінку покрівля буде виглядати краще.

Купити бітумну черепицю Tegola Smalto

У нинішніх умовах потрібно вибирати дахове покриття з кращими параметрами. Але якщо на ваші очі попадеться така продукція, то можете сміливо е купувати. Вона відповідає всім вимогам якості та естетики. Варто порівняно небагато якщо врахувати всі її переваги і плюси. Купити гнучку черепицю Tegola легко – зателефонуйте нам.

Оцените!