Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина337 мм
Тип основистекловолокно
Тип бітумамодифікований
Вага29,55 кг в упаковці
Кількість листків18 шт./упаковка
Кількість в упаковці 2,57 м.кв.
Вага в 1 м.кв.11,5 кг
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Master J – один з найбільш затребуваних варіантів м’якої покрівлі від Тегола. Новаторське рішення щодо дизайну форми гонту стало успішним і призвело до популярності колекції, яка відноситься до лінійки Преміум.

Гнучка черепиця Tegola Master J виглядає об’ємно, стримано і сучасно. Її застосування завжди викликає захоплення у домовласників, будівельників і перехожих. По-перше, вона перевершує всі очікування домовласника, адже служить довго і надійно. По-друге, з нею приємно працювати в монтажі – легкість укладання гарантована. За зовнішнім виглядом нарізки – це прямокутники з якоїсь схожістю з трапецією, вони виконані в різних пропорціях. Така несиметричність виглядає оригінально, а завдяки накладенню таких пелюсток один на одного досягається необхідна щільність покриття.

Купити бітумну черепицю Tegola Master J

У його виготовленні використовуються гранули різного кольору – вони підсилюють ефект об’ємності і дозволяють створити константні переходи в рамках однієї плитки.

Відтінки матеріалу включають в себе натуральні, що повторюють текстуру каменю, глини і дерева. Купити гнучку черепицю Tegola Master J пропонує і «Сітібуд».

Оцените!