Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стекловолокно
Тип бітума модифікований
Вага 32,63 кг в упаковці
Кількість листків 21 шт./упаковці
Вага в 1 м.кв.  10,7 кг
Клейовий шар суцільний
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Liberty – покриття з автентичним західноєвропейським стилем дизайну. Досконала форма листів дозволяє застосовувати матеріал в облаштуванні будови сучасної архітектури або старовинної. Маючи покриття з таким неординарним зовнішнім виглядом можна реалізовувати будь-які фантазії та ідеї.

Зовні гонт виглядають, як половинка прямокутника зі скошеними кутами. Накладаючи один на одного, гонт створюють оригінальну картину – покриття виглядає ошатно і багато. Гнучка черепиця Tegola Liberty може витримувати великі навантаження з боку зовнішнього середовища. Це можливо завдяки міцності матеріалу з двошаровою структурою.

Купити гнучку черепицю Tegola Liberty

Асоціація, яка виникає під час перегляду даної колекції, це дерев’яні або кам’яні пластини, ретельно укладені один на одного. Залежно від обраного кольору, ваша покрівля придбає свою родзинку. На ваш вибір представлені п’ять відтінків, в яких можна купити бітумну черепицю Tegola Liberty: Червоний Європа, Зелений Камінь, Соснова кора, Темний сланець, Червоний Іспанія. Перехід від одного тону кольору до іншого створюють необхідний ефект натуральності матеріалу.

Оцените!