Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 337 мм
Тип основи стекловолокно
Тип бітума модифікований
Вага 29,32 кг в упаковке
Кількість листків 24 шт./упаковка
Вага в 1 м.кв.  8,5 кг
Клейовий шар суцільний
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Gothiс – відмінне рішення гнучкого покриття для покрівлі будь-якої конструкції. Завдяки високим показникам еластичності і гнучкості бітумного матеріалу, в монтажі вдається досягти найкращих результатів – покриття покрівлі виглядає однорідним і без будь-яких стиків або зовнішніх дефектів.

Гнучка черепиця Tegola Gothiс дозволить не тільки зробити покрівлю цікавою, а й функціональної – максимальна тривалість експлуатації, відмінні параметри стійкості до згубних руйнівних процесів. Всі ці характеристики матеріал має за рахунок відточеною технології виробництва і використання виробником в ході виготовлення тільки кращого сировини і сучасного обладнання.

Купити гнучку черепицю Tegola Gothiс

Пропонуючи Вам купити черепицю Tegola Gothiс, компанія «Сітібуд» повністю впевнена в її надійності і якості. Для підтвердження цього виробником надається офіційна гарантія.

У питанні вибору відтінку також не виникне складнощів, адже колірна палітра налічує кілька найактуальніших рішень для того, щоб підкреслити особливість вашої даху і будинку в цілому. Оцінити на своєму досвіді всі переваги використання продукції даної колекції можете і Ви.

Оцените!