Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 318 мм
Товщина гонту 3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 26,4 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 27,6 кг
Гарантія 55 лет
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Вестерн – м’яка двошарова черепиця, форма якої запатентована виробником і не має аналогів у всьому світі. З таким покриттям для вас відкритий ряд можливостей – дизайн покрівлі може бути абсолютно різним і досягти кращих естетичних результатів допоможе бітумна черепиця Шинглас Континент.

Колекція підійде для тих, хто звик мати свій особливий стиль у всьому – навіть в облаштуванні власної нерухомості. Термін гарантії дійсний протягом 55 років – дуже непогано для гнучкої черепиці сучасного покоління. Палітра природних колірних рішень на додаток до полюбилася багатьом класичної геометричній формі листів створять неймовірної краси покрівлю з відмінними характеристиками міцності параметрами.

Купити гнучку черепицю Шинглас Вестерн

Щоб змонтувати покрівлю з урахуванням всіх вимог домовласника, слід спочатку купити бітумну черепицю Shinglas Континент. Вона коштує чимало, але подібне капіталовкладення виправдає себе на протязі довгого терміну служби. Купуючи м’яку покрівлю з унікальною формою нарізки і ідеальними характеристиками, ви отримаєте можливість вдало підкреслити свій смак і статус. Надійність матеріалу досягається наявністю цілого ряду відмінних даних експлуатації.

Бітумна черепиця Shinglas Вестерн
5 (100%) 1 Голос[ов]