Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Товщина317 мм
Товщина гонту2,9 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага25,2 кг/упаковка
Вага 1 м.кв.8,4 кг
Гарантія10 лет
Посипаннябагатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Соната – ще одна колекція серії Фінська від Сітібуд – широко відомого в сфері виробництва покрівельних покриттів виробника. Форма матеріалу – шестигранник, тобто класичне рішення для гнучкого покрівельного покриття. Бджолині стільники, в формі яких виконані листи матеріалу, завжди актуальні.

Класичний вид покрівлі буде забезпечений, якщо ви вирішите купити гнучку черепицю Shinglas Соната. Крім гідного зовнішнього вигляду покрівлі, вона придбає досить стійкий відтінок. У чотирьох стандартних відтінках представлена колекція – це сірий, червоний, коричневий і зелений. Термін гарантії – 10 років. Для кого-то може здатися дуже маленьким такий гарантійний термін, але поспішаємо запевнити вас, що на практиці по закінченню такого терміну з покрівлею не відбувається ніяких безповоротних процесів. Вона не втратить своїх властивостей миттєво і буде ще мінімум стільки ж років радувати домовласника своєю надійністю.

Купити бітумну черепицю Shinglas Соната

У Києві Шінглас Соната користується хорошим попитом. По-перше, вона доступна. По-друге, вона відмінно виглядає. По-третє, її легко монтувати. Більшості покупців всіх цих факторів досить, щоб прийняти рішення про покупку матеріалу.

Оцените!