Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 317 мм
Товщина гонту 3,3 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 28,5 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 9,5 кг
Гарантія 25 років
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Самба – колекція, яка входить до складу серії Ультра. Одношарова гнучка черепиця Шинглас Фокстрот здатна поліпшити весь вигляд будинку, відтінити його особливу архітектуру і надати експресивності всій будові, не тільки даху. Покриття має таку гнучкість листів, що монтаж будь-яких складних ділянок відбувається без найменшого збитку для майбутніх гідроізоляційних властивостей.

Дах з такого матеріалу відмінно виконує свої функції, в тому числі і не схильна до протікання. При формуванні гонту використовується класична для гнучких матеріалів нарізка – стільники, які завжди виглядають доречно, навіть через десятки років експлуатації.

Купити гнучку черепицю Shinglas Самба

Відтінків в даній колекції трохи, але всі вони дуже яскраві, насичені і мають невеликий перехід до верху гонту від основного кольору до чорного. Своєрідна тінь, яку створили розробники, робить недорогий матеріал більш елітним на вигляд.

Купити бітумну черепицю Shinglas Самба – значить вибрати матеріал з співвідношенням ціна-якість на найвищому рівні. Таким покриттям легко покрити як просту покрівлю, так і найскладніші покрівельні конфігурації. Популярність колекції обумовлена її доступністю і стовідсотковою надійністю.

Оцените!