Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Товщина333 мм
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага32,1 кг/упаковка
Вага 1 м.кв.10,5 кг
Гарантія15 лет
Посипаннябагатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Модерн – колекція представлена виробником ТехноНіколь недавно. В наявності чотири варіанти кольору, вони дуже багатогранні і повторюють найпоширеніші природні ландшафти з усіма нюансами. У творчому польоті можна знайти застосування будь-якого і цих варіантів, а якщо врахувати ще і вдалу форму гонту, то ви відразу будете зацікавлені в його купівлі.

Виглядає покрівля з черепиці Шинглас Модерн красиво, в цьому заслуга цікавої форми цеглинок, які і стали основою при розробці дизайну нарізки. Невеликий термін гарантії не стане приводом для роздумів, адже навіть через 25 гарантійних років вас чекає не менш надійна і міцна служба покриття.

Купити черепицю Shinglas Модерн

Нарізка в такій формі називається Брікс, але перша асоціація, що приходить в голову – це обрубаний по кутах цегла в натуральних тонах, який використовували для покриття даху. Це рішення виглядає сучасно і стильно, особливо сподобається молодому поколінню.

Через кілька десятків років і така форма листів може цілком стати класичною, а поки ви роздумуєте купити гнучку черепицю Shinglas Модерн чи ні, ціна на неї може змінюватися. Тому не відкладаючи серйозну покупку на потім і телефонуйте в «Сітібуд».

Оцените!