Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 349 мм
Товщина гонту 3,2 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 38,1 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 25,4 кг
Гарантія 60 років
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Континент – колекція тришарової гнучкої крівлі, на яку виробник дає максимально тривалу гарантію – 60 років. Ексклюзивність матеріалу полягає в його надміцності і неймовірну красу. Форма плиток має деяку схожість з кам’яною плиткою давніх часів, яку використовували для покриття покрівель. На ваш вибір є чотири варіанти відтінку покриття – Європа, Америка, Азія і Африка.

Працювати з продукцією Шінглас Конінент зручно в будь-яких умовах, до того ж вона може похвалитися такими перевагами, як впевнена стійкість до будь-яких агресивних впливів навколишнього середовища, запобігання сходу снігових мас, підвищені гідроізоляційні властивості, безшумність, простота і невитіюватість монтажу, пожежна безпека.

За таке відмінну якість доведеться заплатити більше, ніж за будь-який інший матеріал аналогічного складу, адже в даному випадку ми отримуємо більш міцне і довговічне покриття, а зовнішній вигляд покрівлі буде просто чудовим.

Купити бітумну черепицю Shinglas Континент

Купити бітумну черепицю Shinglas Континент за ціною невисокою можна у нас, це влаштує будь-якого домовласника. Ми готові обговорити можливу знижку і піти на зустріч клієнту.

Оцените!