Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 335 мм
Товщина гонту 2,7 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 32,5 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 12,5 кг
Гарантія 35 лет
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Кантрі -покриття, що складається з скловолокна з просоченням з бітуму. Термін служби продукції даної колекції складе 35 років. За кількістю шарів бітумна черепиця Шинглас Кантрі відноситься до двошарового увазі.

Для покупців є відмінна можливість вибрати один з 9 відтінків, в яких представлена колекція. Форма нарізки – дракона зуб, але візуально такі плитки викликають асоціацію з квадратами приблизно однакових розмірів, але з дещо скошеними лініями.

Купити бітумну черепицю. Шинглас Кантрі може кожен – вона коштує недорого, є в різних відтінках і має всі необхідні сертифікати якості. Для виготовлення матеріалу, гідного вашої уваги, використовувалися окислений бітум і натуральна базальтова посипка. Підсумком тривалих розробок став високоякісний і надійний матеріал, термін експлуатації якого задовольнить найвибагливіші очікування.

Купити бітумну черепицю Shinglas Кантри

Пропонуючи купити гнучку черепицю Shinglas Кантрі, компанія «Сітібуд» знає точно, що клієнт залишиться задоволений якістю і тривалістю експлуатації матеріалу. Вишукані лінії, доповнені приємними колірними рішеннями, зроблять будь-яку покрівлю прикладом для наслідування.

Бітумна черепиця Shinglas Кантрі
5 (100%) 1 Голос[ов]