Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 317 мм
Товщина гонту 3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 25,2 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 8,4 кг
Гарантія 15 лет
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Кадриль – елегантне і одночасно доступне покриття з надміцного склополотна, вдосконаленого бітумних шаром. Бездоганна форма давно стала класичною – вона реалізована під імітацію бджолиних сот. Класична шестигранна форма плиток викликає стійку асоціацію з довгою службою даху і її чудовими даними.

Купити гнучку черепицю Shinglas Кадриль

Покрівля буде захищена від загоряння, від сходу снігових лавин, не створить додаткових клопотів при монтажі і не зажадає особливих умов експлуатації. При покупці ви отримуєте весь пакет документів, які підтверджують і рівень якості матеріалу, і дотримання всіх норм і технологій у виробництві. Покрівля будь-якої складності може бути облаштована таким матеріалом, до доповнення якості вагомим плюсом може стати і низька ціна на гнучку черепицю колекції Кадриль.

Купити гнучку черепицю Shinglas Кадриль варто тоді, якщо ваша дах потребує сучасного і якісному покритті для довгої служби. Ви залишитеся задоволені тим видом, який придбає будова, а також бездоганністю експлуатації. Мінімум відходів залишається при використанні покриття з оптимальними розмірами, до того ж черепиця Шинглас Кадриль легко монтується.

Оцените!