Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 317 мм
Товщина гонту 3,3 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 28,5 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 9,5 кг
Гарантія 25 років
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Цветовая гамма

Бітумна черепиця Shinglas Фокстрот – покриття з серії Ультра, яке реалізовано з самим неабияким дизайнерським малюнком. Форма нарізки листів нагадує прямокутники різних розмірів, а по відтінку йде невелике затемнення до верху гонту. Палітра кольорів – найширша, а це значить вашим можливостям вибору немає меж, і ви можете облаштувати кроля в такому кольорі, в якому побажаєте. Все буде залежати тільки від особистого смаку, особливостей будови і прилеглого ландшафту.

Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот – одношаровий бітумний продукт, гарантія на який діє протягом 25 років. Зіставивши тривалість експлуатації з тим, в яку суму обійдеться покупка продукції даної колекції, можна прийти до висновку, що таке рішення може стати вдалим для будь-якого домовласника, особливо для тих, хто в пошуках більш доступних, але не менш вишуканих покрівель.

Купити бітумну черепицю Shinglas Фокстрот

Пропонуючи покупцеві купити гнучку черепицю Шинглас Фокстрот, продавець повинен надати інформацію про те, які у матеріалу характеристики, термін гарантії і чи є особливості застосування. Вдало підкреслити солідність будова може тільки гнучка черепиця Shinglas Фокстрот з її глибоким відтінків і контрастним переливом.

Оцените!