Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 317 мм
Тип основи стеклохолст
Тип бітума полімер-бітум
Вага 23,5 кг+/-1,5 кг в упаковке
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)
Мінімальний ухил  11,3 гр
Нижній шар дрібнозернистий пісок і захисна полімерна плівка

Кольорова гама

Бітумна черепиця Ruflex Briss – колекція в природних відтінках з неповторною ромбовидної формою листів. Вписатися в будь-який ландшафт і відмінно зберігати свою природність в умовах експлуатації різних будівель може гнучка черепиця Ruflex Briss.

Легка по вазі, з вдалими габаритними листами покриття, черепиця користується високим попитом серед багатьох будівельників і домовласників. Виготовлений матеріал з бітуму полімерного типу, також важливо відзначити наявність самоклеящейся поверхні на внутрішній стороні покриття. Ідеальним вибором може стати покриття Руфлекс Бріссо для тих, хто впевнений у своєму смаку. Форма у вигляді ромбів з тінню в верху дійсно виглядає дуже красиво.

Купити гнучку черепицю Ruflex Briss

Ми могли б запропонувати самі низькі ціни на матеріал, але з огляду на високі технічні і естетичні дані черепиці Ruflex Briss немає сенсу економити. Ви все одно отримуєте ще більш тривалу експлуатації і ще більш міцний матеріал для свого даху. Впевнені, що вибрати відтінок ви зможете самостійно. Всі вони виконані в коричневих тонах і виглядають дуже елегантно навіть на самій непримітною за своєю конструкцією покрівлі.

Оцените!