Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина337 мм
Тип основистеклохолст
Тип бітумаРМ Модифікований
Вага8,5 кг/м.кв.
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Площа в упаковці 3,45 м.кв.
Кількість в упаковці24 шт.

Цветовая гамма

Бітумна черепиця Nirdland Нордік – гнучке дахове покриття зі стандартною формою реалізації нарізки – це шестигранник. Мозаїка, яка утворюється на поверхні покрівлі від гри сонячних променів і багатогранних відтінків з тінню, створює даху неповторний зовнішній вигляд. Навіть прості будівельні проекти можуть перетворитися в щось оригінальне і не буденне.

Колекція черепиці Нордік використовується тога, коли доречно підкреслити свій індивідуалізм, смак і оригінальну ідею. Відтінків в даній колекції досить, щоб вибрати один – найкращий. Основними достоїнствами покриття можна вважати його практичність, простоту і зручність. Це означає, що в ході монтажу і експлуатації ніяких особливих вимог до будівельників або домовласникові не буде. Матеріал зажадає мінімум вашого часу і зусиль для підтримки його відмінних зовнішніх даних.

Купити бітумну черепицю Nordland Нордік

У магазині «Сітібуд» найприємніша ціна на продукцію цієї колекції, тому вирішуйте і телефонуйте, щоб купити гнучку черепицю Nordland Нордік. Ми підберемо все аксесуари, при необхідності знайдемо для вас бригаду монтажників і зробимо будівництво покрівлі швидким і ефективним.

Оцените!