Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стеклохолст
Тип бітума РМ модифікований
Вага 9,5 кг/м.кв.
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)
Площа в упаковці  3,5 м.кв.
Кількість в упаковці 24 шт.

Кольорова гама

Бітумна черепиця Nordland Класік – класична колекція гнучкої покрівлі, в дизайні якої виробник дотримувався традицій. Форма нарізки – класична, це прямокутники правильної форми, що більше нагадують цегляну кладку. За відтінкам вибір також не малий – є і синій, і коричневий, і інші класичні кольори. Чим характерна така продукція, так це своїми технічними даними.

Завдяки технологічної досконалості матеріал набуває небувалої міцності і результатом його служби стає довговічна і надійний дах. Відмінне поєднання і зовнішніх і технічних характеристик, а також можливість купити сучасний і якісне покриття недорого, зробили матеріал дуже популярним на ринку.

Купити гнучку черепицю Nordland Класік

В інтернет-магазинах Ви можете знайти різні ціни на даний товар, а найприйнятніша -тільки у нас. Працюючи з продукцією Класик під брендом Nordland, ви купуєте впевненість в правильно витрачених фінансах, вдалому виборі дизайну для майбутнього даху.

Для повної картини залишиться доповнити всю конструкцію необхідними аксесуарами і можна буде насолоджуватися плодами реалізації своїх ідей.

Оцените!