Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стеклохолст
Тип бітума бітумний компаунд SBS
Вага 9,4 кг/м.кв.
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)
Площа в упаковці  3,5 м.кв.
Кількість в упаковці 24 шт.

Кольорова гама

Бітумна черепиця Nordland Антик – консервативного дизайну покриття, в якому відображена стародавня естетичність. У середньовіччі покрівля виглядала саме так-черепичні пелюстки мали точно таку ж форму, як гнучка черепиця Nordland Антик.

У відтінках також переважали природні, спокійні і не помітні кольори. Щоб втілити кращі з європейських традицій середньовіччя, варто в якості потенційного покриття для покрівлі розглянути і потім купити гнучку черепицю Nordland Антік. Це дивовижне якість, неперевершеність в зовнішньому вигляді і довголітня служби. Вам, як домовласникові, не доведеться витрачати час на ремонтні роботи або обслуговування. Ваша покрівля буде ідеальною багато років.

Купити бітумну черепицю Nordland Антік

У розробці дизайну для черепиці з колекції Антик застосовувалася особлива технологія. Scandole – так називають візуальний ефект, який полягає в русі статичного об’єкта.

У нашому випадку мова йде про дах. Якщо дивитися на неї під певним кутом і є відповідне освітлення, ви будете сповнені подиву від того, що побачите своїми очима. Якщо вам здасться, що поверхня покрівлі рухається, значить з якістю матеріалу і з рівнем монтажників все в порядку.

Оцените!