Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина317 мм
Тип основистеклохолст
Тип бітумаSBS модифікований
Вага8,0 кг/м.кв.
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Вага в упаковці 24 кг.
Площа3 м.кв./упаковка

Кольорова гама

Бітумна черепиця Katepal Katrilli – колекція покриття від широко відомого виробника м’якої покрівлі, яка допоможе забезпечити даху обсяг і рельєфність. Звичайна з першого погляду форма відмінно доповнена затемненнями у верхній частині багатогранника. Так і виходить об’ємна приваблива покрівля, коли домовласники вирішують використовувати цей матеріал в покрівельних роботах.

Доступні відтінки допоможуть реалізувати оформлення свого даху відповідно до власних уявлень, адже широкий колірний діапазон посприяє цьому. Різноманітність забарвлень – це додатковий вибір, тому поставтеся до нього серйозно і ретельно підбирайте майбутній відтінок свого даху. Вона повинна виглядати гідно, вишукано і по-сучасному. Гнучкість матеріалу, його неперевершені показники морозостійкості і міцності – додаткові фактори, які говорять на користь покупки продукції колекції Katepal Katrilli.

Купити бітумну черепицю Katepal Katrilli

М’яка покрівля Катепал Катрилли – покриття, яке можна встановлювати на дахах з ухилом більше 11,3 градусів. Вимоги до обрешітки стандартні – вона повинна бути суцільною. Зручність укладання матеріалу можливо завдяки наявному самоклеящаяся шару.

Оцените!