Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 318 мм
Тип основи стеклохолст
Тип бітума SBS модифікований
Вага 9,2 кг/м.кв.
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)
Кількість в упаковці  22 штук
Площа 3,0 м.кв./упаковка

Кольорова гама

Бітумна черепиця IKO Armourshield – елегантного дизайну покриття, в основі структури якого є шар, що дозволяє швидко робити укладку матеріалу на даху. Форма покриття – шестигранник, який визнаний класичним рішенням для м’якої покрівлі. Незважаючи на те, що бджолині стільники вже не є чимось новим у дизайні бітумної черепиці, покрівля з черепиці IKO Armourshield завжди буде виглядати гідно – індивідуальність будови забезпечена в будь-якому відтінку покрівлі.

Не всі знають, навіщо потрібен самоклеючий шар бітумному покриттю. Для того, щоб дах був максимально стійка до вітрових навантажень, варто подбати про надійне кріплення кожного гонту. Про те потурбувався і виробник IKO, якої випустив чергову колекцію сучасного і надійного м’якої черепиці.

Купити черепицю IKO Armourshield

У «Сітібуд» ви можете купити гнучку черепицю IKO Armourshield в будь-якому відтінку – їх представив виробник у великій кількості. Різноманітність кольору, яке може мати бітумна черепиця IKO Armourshield, а також її технічні властивості говорять тільки на користь покупки матеріалу. Навіть найвибагливіші естетичні погляди зупиняються на продукції даної колекції.

Бітумна черепиця IKO ArmourShield
5 (100%) 1 Голос[ов]