Технічні характеристики:

Довжина1000 +/-3 мм
Товщина2,9 +/-0,2 мм
Ширина робоча318+/- 3 мм
Тип бітумаокислений
Вес25,1 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа3,0 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКоричневий, Червоний

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Тетріс – одна з чотирьох колекцій в серії Simple, що випускається німецьким виробником Дьоке. Знаючи все про те, як виготовити якісний гнучкий матеріал, виробник попрацював і над різноманітністю асортименту. Він випускає м’яку покрівлю в двох серіях, а загальна кількість колекцій становить 12 штук.

Особливістю колекції Docke Тетріс можна назвати форму гонту. Вона реалізована в дуже оригінальний спосіб – в ній поєднуються різні геометричні форми, але в основному це прямокутні лінії. Тобто покрівля з такого покриття буде виглядати динамічною і багатогранною на тлі інших, більш одноманітних покрівельних конструкцій.

Купити бітумну черепицю Docke Тетрис

Колекція Docke Тетріс привертає увагу своєю ціною, розкішним зовнішнім виглядом і легкістю використання. Ви не будете думати, як не помилитися з вибором відтінку – адже дана колекція має тільки два кольорових варіанти. Покрівля може бути в червоному або коричневому кольорі – класика жанрів.

Купити бітумну черепицю Docke Тетрис можуть всі бажаючі на сайті «Сітібуд» – компанії, яка спеціалізується на всіх видах покрівельних покриттів, і знає, як правильно підібрати матеріал з урахуванням наявних умов експлуатації.

Оцените!