Технічні характеристики:

Довжина1000 ± 3 мм
Товщина2,9+/-0,2 мм
Ширина робоча318 ± 3 мм
Тип бітумаокислений
Вага25,1 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа3,0 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКоричневий, Червоний, Зелений, Сірий

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Сота – це покриття однієї з колекцій серії Симпл, тобто основна відмінність черепиці Docke Сота в тому, що вона виготовлена з бітуму окисленого. Матеріал відрізняється легкої укладанням за рахунок зручної клейовий системі, запатентованої виробником. Також в сегменті доступних м’яких покриттів-це одне з кращих пропозицій, яке може запропонувати ринок. Новинка минулого року припала до душі багатьом домовласникам, до того ж по достоїнству якість покриття оцінили і будівельники.

Чому варто купити м’яку черепицю Docke Сота

Просочений бітумом стеклохолст стійкий до найпоширенішим зовнішнім впливам. У дизайні малюнка переважає спокійні, класичні лінії. Форма гонту – шестигранник, який одночасно викликає асоціацію і з сотами. Палітра, в якій можна купити бітумну черепицю Docke Сота, класична – це коричневий, сірий, зелений і червоний відтінки. Гідне рішення для тих, кому важливий класичний дизайн і стабільну якість.

Ми пропонуємо черепицю Docke Сота в одній з чотирьох колірних варіацій, крім того, у нас ви підберете і необхідні до неї аксесуари. За ціною знайти більш привабливого матеріалу не вдасться, тому поспішіть зробити свій вибір.

Оцените!