Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча 318 мм
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 33,2 кг/упаковка
Кількість в упаковці 22 шт.
Площа 3,1 м.кв. в упаковці
Відтінки Полуниця, Мигдаль, Бісквіт, Розмарин, Кава
Ефект 3-D перелив

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Льєж – м’яке дахове покриття, реалізація форми гонту якого нагадує пелюстки. Буває також, що подібну форму нарізки порівнюють з бобровим хвостом. Пелюстки мають правильні округлі форми, тому використовувати матеріал колекції Льєж доречно в тому випадку, якщо у вашому будинку, що будується передбачені напівкруглі віконні прорізи. У колірній гамі матеріал представлений чотирма варіантами – це Ірис, Барбарис, Грильяж і Ізюм. Всі вони реалізовані в темно-коричневих відтінках з невеликим напиленням червоного і темно-сірого кольорів. Бітумна черепиця Docke Льєж вельми популярна в Європі, в основному завдяки своїй плавній хвилястою формі.

Купити бітумну черепицю Docke Льєж

Купити бітумну черепицю Docke Льєж можна в будь-якому відтінку з представлених на нашому сайті. Якщо ви зважитеся на покупку, такий товар обійдеться вам в рази дешевше, ніж на ринку, адже компанія «Сітібуд» пропонує найвигідніші умови для придбання покрівельних матеріалів.

Колекція Docke Льєж названа в честь однойменного бельгійського міста, який славиться своїми старовинними вуличками. Якщо вам би хотілося добитися таких же чудових зовнішніх даних свого будинку, зверніть увагу на м’яку покрівлю Docke Льєж.

Оцените!