Технічні характеристики:

Довжина 1000 +/-3 мм
Товщина 2,9 +/-0,2 мм
Ширина робоча 333 +/- 3 мм
Тип бітума окислений
Вага 31,8 кг/упаковка
Кількість в упаковці 22 шт.
Площа 3,1 м.кв. в упаковці
Відтінки Коричневий, Червоний, Сірий

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Крона – покриття від виробника, відомого у всьому світі завдяки високим якісним показникам виробленої м’якої покрівлі та інших будівельних матеріалів. Купити бітумну черепицю Docke Крона варто в тому випадку, якщо в пріоритеті для вас – гідне якість за доступні гроші. За зовнішніми характеристиками претензій до матеріалу немає – м’яка покрівля Docke Крона виготовлена у вигляді прямокутників зі скошеними кутами, при цьому симетричність малюнка порушена.

Використовуючи для покрівлі покриття Dockе Крона, можна підкреслити її благородність і натуральність. Вишукані і одночасно природні відтінки допоможуть даху вписатися в будь-який дизайн ландшафту. На ваш вибір буде запропоновано тільки три відтінки, вони класичні – червоний, коричневий і сірий. Для прихильників класичних рішень і такої кількості варіантів буде досить, щоб зробити вдалий вибір.

Купити бітумну черепицю Docke Крона

Київ пропонує купити черепицю Docke Крона в великій кількості магазинів. Краща ціна тільки у нас. Вибирайте той матеріал, форма листів якого і технічні параметри, повністю влаштовують.

Оцените!