Технічні характеристики:

Довжина 1000 +/-3 мм
Товщина 2,9 +/-0,2 мм
Ширина робоча 333 +/- 3 мм
Тип бітума окислений
Вага 30,4 кг/упаковка
Кількість в упаковці 22 шт.
Площа 3,1 м.кв. в упаковці
Відтінки Коричневий, Червоний, Зелений

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Кольчуга – зовні такий матеріал нагадає вам колекцію Льєж. Хочете дізнатися, в чому принципова різниця цих двох варіантів продукції? По-перше, в тому, що матеріал виробляється за різними технологіями. По-друге, термін експлуатації дещо відрізняється. По-третє, колірна гамма, в якій представлена бітумна черепиця Docke Кольчуга, включає в себе тільки три класичних відтінку – червоний, зелений і коричневий.

У дизайні плиток переважає мужність і сила. Використання покриття Docke Кольчуга зробить вашу дах індивідуальної, оригінальною і виразною. З самих позитивних якостей матеріалу слід назвати доступність, зносостійкість і естетичність. Основним вимогам домовласників і будівельників бітумна черепиця Docke Кольчуга відповідає сповна. Ми б рекомендували продукції колекції Кольчуга розглянути більш детально, адже є всі шанси, що саме вона підійде для вашого будівництва.

Де краще купити бітумну черепицю Docke Кольчуга

Купити бітумну черепицю Docke Кольчуга можна в Києві. «Сітібуд» знає все про м’яку покрівлю та допоможе з вибором. Ефективність використання будь-якого покриття, незалежно від його складу, залежить від того, на скільки вдало ви його підберете залежно від майбутніх умов застосування.

Оцените!