Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча 318 мм
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 26,5 кг/упаковка
Кількість в упаковці 22 шт.
Площа 3,0 м.кв. в упаковці
Відтінки Кориця, Шафран, Імбир, М’ята, Чорнослив
Ефект 3-D тінь

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Kёльн, яка входить до складу серії Голд, сподобається цінителям вишуканою і граціозною архітектури Кельна. Якщо Ви бажаєте додати своїй даху суворого класичного стилю, тоді варто купити бітумну черепицю Docke Кельн. Вона виготовлена у вигляді класичних трикутників, а однотонна палітра доповнюється ефектом тіні. Так покрівля набуває більш об’ємного зовнішнього вигляду і за рахунок своєї класичної оригінальності виглядає чудово.

Колірна палітра м’якої покрівлі Docke колекції Кельн налічує п’ять варіантів:

  • Корицю,
  • Імбир,
  • Шафран,
  • М’яту,
  • Чорнослив.

В одному з таких відтінків ваша дах буде виглядати презентабельно, стримано і елегантно. Що стосується якості експлуатації, то як і вся продукція однойменного німецького виробника, м’яка черепиця Docke Кельн володіє всіма характеристиками, які роблять матеріал вдалим вибором для будь-якого домовласника.

Купити м’яку черепицю Docke Кельн

З усіх колекцій виробника Ви оберете одну, і, якщо зважитеся купити продукцію колекції Кельн, не пошкодуєте про свій вибір. Ваш будинок за рахунок даху буде виглядати набагато привабливіше. «Сітібуд» рекомендує купувати перевірену покрівельну продукцію, яка представлена на сайті нашої компанії.

Бітумна черепиця Docke Кельн
5 (100%) 1 Голос[ов]